Udostępnij:

sobota www

Serdecznie zapraszamy na seanse filmowe w ramach kina plenerowego! Już w tą sobotę będzie można, całkowicie za darmo, obejrzeć film pt. "#tuiteraz". Opis filmu:

Stéphane (Alain Chabat) jest spełnionym ojcem dwóch dorosłych synów, francuskim szefem kuchni i szczęśliwym rozwodnikiem. Całe jego życie jest spokojne i poukładane, do czasu, gdy zupełnie przypadkiem poznaje na Instagramie tajemniczą dziewczynę z Korei, Soo. Ta przypadkowa znajomość z dnia na dzień zamienia się w piękną przyjaźń na odległość. Mężczyzna opisuje przepiękne widoki we Francji, Soo natomiast opowiada mu o Seulu, mieście kwitnącej wiśni. Pomimo barier kultowych i tysięcy kilometrów dwójkę bohaterów zaczyna łączyć prawdziwa więź.

Pewnego dnia Stéphane decyduje się na odważny krok i wybiera się na spontaniczny wyjazd do Seulu. Niestety, jego Instagramowa przyjaciółka nie przyjeżdża po niego na lotnisko i nie ma z nią żadnego kontaktu. Mężczyzna przez kilka dni koczuje na lotnisku z nadzieją, że Soo wkrótce się zjawi. W tym czasie nie próżnuje - poznaje pracowników lotniska, zaprzyjaźnia się z francuskimi koszykarzami oraz gotuje z kucharzem w lokalnej restauracji.


Ta niesamowita historia szybko trafia do internetu i zostaje oznaczona hasztagiem #iamhere a Stéphane zaczyna być znany w mediach, jako „francuski kochanek”. Czy para ostatecznie się spotka?

  •  reżyseria Eric Lartigau
  • scenariusz: Thomas Bidegain / Eric Lartigau
  • gatunek: Komedia
  • produkcja: Belgia / Francja
  • premiera: 10 lipca 2020 (Polska premiera kinowa)

Zapraszamy na plac Nadmorski (ul. Nadmorska, za Punktem Informacji Turystycznej), startujemy o godzinie 22:00 w tą sobotę (23 lipca 2022 r.)

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine