Udostępnij:

temperatura wody jarosławiec

Chcesz zażywać kąpieli w morzu? Planujesz poczuć morskie fale na swoim ciele? Przed wejściem do wody sprawdź jej stan, a dokładniej:

  • jakość wody (ocena bieżąca),
  • warunki (temperatura wody i powietrza),
  • informacje o wybranym kąpielisku.

Badania są prowadzone w czasie sezonu kąpielowego, który jest określany w uchwale Rady Gminy Postomino. Z reguły sezon kąpielowy w Jarosławcu trwa od końca czerwca do końca sierpnia – szczegółowy termin jest podany przy kąpielisku.

Ads


Sezon kąpielowy 2016

badania są prowadzone od 2016-06-27 do 2016-08-27
między godzinami 9:00 - 17:00

Wyżej wymienione Informacje sprawdzisz w serwisie kąpieliskowym - po otwarciu strony, pod mapką znajdują się odpowiednie informacje (w tym bieżąca temperatura wody) - kliknij na poniższy obrazek z termometrami:

 kapielisko870

Nadzór nad kąpieliskiem pełni Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sławnie
ul. Sempołowska 2a, 76-100 Sławno
telefon: (59) 810-73-11
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator kąpieliska:
Centrum Kultury i Sportu w Postominie
Postomino 97, 76-113 Postomino
telefon: 59 810 89 23; osoba odpowiedzialna: Maria Lech-Szajner
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Po wybraniu kąpieliska na mapie Polski, wyświetli się komunikat dotyczący trwania sezonu kąpielowego dla danego kąpieliska. W przypadku już aktywnych kąpielisk, to jest takich, których sezon kąpielowy już się rozpoczął będzie możliwe odczytanie pełnej wersji raportu zawierającego m.in. dane o: jakości wody, infrastrukturze kąpieliska oraz kwestiach organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem kąpieliska. W przypadku kąpieliska jeszcze nie aktywnego pojawi się informacja dotycząca rozpoczęcia i zakończenia sezonu kąpielowego, a szczegółowy raport pojawi się tuż przed jego otwarciem.

Ads

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine